Poznaj nasze możliwości.

Linia drzwi BIANCOline została zaprojektowana w 6 uniwersalnych, ponadczasowych wzorach, podkreślających charakter wnętrz zarówno nowoczesnych jak i stylizowanych. Najwyższa jakość wykonania, zastosowanie wysokogatunkowych ekologicznych materiałów i lakierów, sprawdzonych okuć oraz wysmakowany design – to główne cechy drzwi BIANCOline. Wyprodukowane tak, aby z oferty mogło skorzystać jak najszersze grono Klientów, ceniących jakość i praktyczne rozwiązania.

Jesteśmy producentem drzwi wewnętrznych w klasie PREMIUM od ponad 20 lat i znamy się na tym. Drzwi muszą być piękne, praktyczne, dobrej jakości, trwałe na lata… no i najlepiej w rozsądnej cenie. I takie właśnie są nowe drzwi BIANCOline. Produkujemy je w jednym standardowym rozmiarze i kolorze, ale w technologii i jakości właściwej dla naszej marki.

Odwracamy stereotypy myślenia o kolejności prac remontowo-budowlanych! Drzwi wewnętrzne należy zaplanować już na etapie budowy ścian. Wówczas można zadbać o to, aby otwory zostały przygotowane w taki sposób, aby pasowały do nich drzwi o wymiarach standardowych. Dzięki temu możecie Państwo otrzymać drzwi wysokiej jakości w bardzo korzystnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu.

Odpowiemy niezwłocznie na każdą otrzymaną wiadomość. Nasi specjaliści fachowo doradzą i przygotują indywidualną ofertę. Postaw na jakość i ekologię w swoim domu.