BIANCOline – Nowa Seria Ekologicznych Produktów

4 maja 2021

W trosce o środowisko starannie wybieramy materiały z których powstają nasze produkty. Nowa linia LineEcoDesign to formy wytwarzane z naturalnych surowców.

Ekologia połączona z trwałością, funkcjonalnością i wyważonym designem to kwintesencja drzwi z serii BIANCOline.

BIANCOline

Seria BIANCOline to nowość w ofercie marki Witowa, specjalizującej się w tworzeniu spersonalizowanych i niepowtarzalnych form realizowanych pod indywidualne zamówienie klienta. Firma wykorzystując swoje nieograniczone możliwości stworzyła produkt skierowany do szerokiego grona odbiorców, charakteryzujący się wysoką jakością i przystępną ceną.

Innowacyjna linia drzwi

Innowacją wyróżniającą serię jest jej starannie dobrany skład. Trzy modele drzwi oraz dwa typy ościeżnic, zaprojektowane zostały w taki sposób, aby umożliwiały dobranie idealnej konfiguracji stylistycznej do każdego wnętrza.

Prosta ościeżnica z drzwiami o jednolitej konstrukcji świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, natomiast ozdobna, elegancka ościeżnica stworzy doskonałą parę zarówno z prostymi jaki i ozdobionymi płycinami drzwiami nadając wnętrzom klasy.

Trwałość i uniwersalne wzornictwo sprawiają, że drzwi z serii BIANCOline to doskonały wybór na lata.

Ekologia w parze z funkcjonalnością

Drzwi wykonane są z wysokogatunkowego drewna sosnowego klejonego warstwowo, wykańczane przyjaznym dla środowiska lakierem wodnym półmatowym w kolorze białym. Są to drzwi bezprzylgowe, wyposażone w zawiasy ukryte co znacząco zwiększa estetykę produktu.

Seria BIANCOline oferuje drzwi w jednym rozmiarze i określonych przedziałach wysokości, szerokości oraz grubości otworu montażowego.